• Wpisów: 1
  • Ostatni wpis: 284 dni temu, 20:34
  • Licznik odwiedzin: 192 / 284 dni
 
szalejedwabneuyguuv
 
www.mariablant.pl/ - Polski świat mody słynie z tego że  zrzucany jest na bok na korzyść  zagranicznej mody. Często mówi się że  polska moda  w zestawieniu  do innych regionów zaledwie raczkuje, jednak gdyby jednak   przypatrzeć się temu  z bliska  polscy projektanci są w stanie  przedstawić ludziom  naprawdę ciekawe koncepcje!
Od najbardziej rozchwytywanych fasonów  po wysokich lotów  materiały. Gdzie  pojawia się problem kupujących? Brak odpowiednich  zdolności projektujących czy ludzie są zbyt rygorystyczni w swojej selekcji?

Otóż nie! Rzecz w tym że Polski rynek rozwijał się w dużo krótszym tempie niż firmy międzynarodowe mając tym samym nieporównywalnie mniej czasu na wejście na właściwy tor. Konsumenci zauważając że sąsiednie państwa oraz zagranicznne firmy są na szczycie zaufali zagranicznym handlowcom odmawiając sobie zaszczytu prezentowania na sobie polskich, polskiego pochodzenia ubrań. Brzmi absurdalnie aczkolwiek niestety takie są realia.
Staje sie oczywistym fakt że  wymarzonego płaszcza, czy innych ubrań  klienci nie muszą  pozyskiwać u naszych sąsiadów  ale  wystarczy jedynie  zbadać miejscowy asortyment.

Podsumowując postarajmy się pokochać to co  nasze!  Odsuńmy na bok uprzedzenia i dajmy szansę Polskim  handlowcom ale również innym  ludziom obracającym się w tej branży.

Nie możesz dodać komentarza.